Перший турецький електромобіль Togg планують випустити до 2022 року

13 08
2020


У рамках онлайн-конференції наприкінці 2019 року генеральний директор Togg Гюркан Каракас озвучив плани щодо постачання дилерам нового електромобіля. Компанія вже тоді запланувала до 2022 імпортувати свій електрокар за межі країни. До планів компанії входило імпорт автомобіля до 2022 року.

Турецька компанія планує стати глобальним гравцем на ринку автомобільної промисловості. Першою країною, яка побажала придбати цей електрокар стала Німеччина. Після Німеччини електромобілі попрямують до Італії та Франції. Турецьке Міністерство промисловості схвалило цей проект. У цей проект, який складається з випуску поки що 5 електромобілів, вкладено понад 2,5 мільйона євро. Підприємство, яке займатиметься збиранням першого турецького електромобіля, знаходиться недалеко від Стамбула.

Вже відкриті деякі подробиці електромобіля Togg, зокрема машина здатна проїхати на повному заряді до 500 км. До 2030 р. Компанія TOGG планує запустити у виробництво п'яти моделей автомобілів, з них два кросовери, мінівен, седан та хетчбек. Але всі технічні подробиці поки що знаходяться в секреті, відомо тільки, що основою всіх моделей стане єдина платформа з колісною базою 2800 мм.
//elektrovesti.net