EUROLAMP

261 товар

EUROLAMP

Популярні товари EUROLAMP


Про &бренд EUROLAMP

Головним напрямком діяльності німецької компанії «Green Power Euroelectric GmbH» є виробництво та збут екологічних енергозберігаючих приладів.

В Україні компанія Green Power Euroelectric GmbH успішно працює з 2010р. Її представництво, компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна», було відкрито на базі одного з найпотужніших холдингів, що активно розвивається, – Групи компаній «Асканія». До структури цього холдингу входять 12 різнопрофільних компаній.

Компанія «Грін Пауер Євроелектрик Україна» є офіційним представником світових брендів EUROLAMP™ (енергозберігаючі джерела світла) та EUROELECTRIC™ (електротехнічна група товарів). У 2012р. EUROLAMP™ стала переможцем Всеукраїнського конкурсу «Бренд року – 2012».

Загалом на ринку України представлено понад 370 асортиментних позицій цих торгових марок. Сьогодні компанія «Green Power Euroelectric GmbH» виступає титульним спонсором однієї з найкращих ралійних команд України – «Eurolamp World Rally Team».

На сьогоднішній день компанія Eurolamp є еталоном якості на ринку освітлювального обладнання не лише в Україні, а й у всій Європі. Це пов'язано із законодавчою базою Німеччини, яка не дозволяє неналежному товару потрапити на полиці магазинів.

До речі, важливо нагадати, що продукція торгової марки Eurolamp відповідає всім Європейським стандартам якості, Німецьким стандартам безпеки, а також міжнародному стандарту ISO9001.

Погодьтеся, що якісний продукт має бути підкріплений тривалою гарантією. Саме за таким принципом працює компанія Eurolamp. Мінімальний гарантійний термін її продукцію становить 5-10 років залежно від лінії виробництва.

Крім тривалого терміну, важливо відзначити самі умови гарантії, тому що практика показала, що навіть у випадку заводського шлюбу деякі виробники відмовляються міняти лампу. Іноді відразу іноді забирають її на експертизу.

У Eurolamp все просто – якщо лампа не працює, значить, її відразу замінять на іншу.