Phantom

2 товар

Phantom

Про &бренд Phantom

Компанія «PHANTOM Power Equipment» заснована в липні 2001 року і є українським підприємством із закінченим циклом розробки, виробництва, сервісного обслуговування та технічного супроводу пристроїв силового електроустаткування, що виготовляються.

Основний напрямок діяльності компанії «PHANTOM Power Equipment» — розробка та виробництво однофазних та трифазних стабілізаторів напруги «Phantom», а також однофазних та трифазних. Розробляються та виробляються стабілізатори та нормалізатори як для побутового, так і для промислового використання.

Виробничі потужності компанії до 2009 року були розташовані на території України у місті Одесі. У 2009 році виробництво стабілізаторів та нормалізаторів напруги «перенесено до міста Києва.

На ринку України, компанія «PHANTOM Power Equipment» є одним з провідних виробників нормалізаторів напруги та єдиним виробником електронних стабілізаторів напруги з високоточним безступінчатим електронним регулюванням вихідної напруги (напруга на виході стабілізатора 220±2В (клас «еліт») )).

Компанія «PHANTOM Power Equipment» також є єдиним виробником, що випускає нормалізатори напруги з максимально широким регулювальним діапазоном (75-295В) при нормалізованій вихідній напрузі 220±10В (клас «універсал») і стабілізатори напруги, розраховані працювати в режимі стабілізації при максимальній вхідній напрузі аж до 315 В (клас «еліт»).

Фахівці «PHANTOM Power Equipment» здійснюють постійний моніторинг проблем якості електроенергії в існуючих електричних мережах різних регіонів України для розробки та виробництва стабілізаторів та нормалізаторів напруги з тими чи іншими оптимальними технічними характеристиками.

На підприємстві працює колектив професійних фахівців, що дозволяє вирішувати складні технічні завдання виробничого характеру. В даний час персонал компанії складає 35 осіб. Фахівці підприємства постійно працюють над питанням підвищення якості та споживчих властивостей продукції, що випускається.

За час роботи на ринку України та за її межами, компанія виробила та встановила на побутові та промислові об'єкти понад 11000 стабілізаторів та нормалізаторів напруги «Phantom» різної потужності. Ми постійно вдосконалюємо технології виробництва, розширюємо номенклатуру продукції, покращуємо її технічні параметри, підвищуємо якість та надійність.

Компанія здійснює роздрібний та оптовий продаж стабілізаторів та нормалізаторів напруги «Phantom», гарантійний та післягарантійний сервіс.

У зв'язку з існуючим високим попитом на стабілізатори та нормалізатори напруги «Phantom», компанія «PHANTOM Power Equipment» постійно збільшує обсяги виробництва та розширює торговельну мережу представників та дилерів на території України та за її межами.