ZUBR

42 товар

ZUBR

Про &бренд ZUBR

Переваги нової серії реле напруги ZUBR:

  — гарантія 5 років;
Завдяки використанню більш надійних металопропіленових конденсаторів європейського виробництва вдалося підвищити надійність та скоротити ймовірність відмови через зменшення ємності через старіння діелектрика.

  - Новий корпус;
Нашими промисловими дизайнерами розроблено новий корпус з використанням потужних підтискних клем. На клемній пластині виконані спеціальні насічки для кращої фіксації силових дротів. Для виготовлення корпусу використовується полікарбонат, що самозагасає. Крім властивості не підтримувати горіння він має більшу стійкість до механічних впливів (драпин, ударів і напруг) у порівнянні з іншими пластиками.

  - Зварне з'єднання силової частини;
Використання ультразвукового зварювання для силових жил збільшує надійність порівняно з паянням.

  — фіксація максимальної або мінімальної аварійної напруги в енергонезалежній пам'яті, що призвело до відключення навантаження.

  Тепер у всіх моделях ZUBR є можливість ввести поправку до напруги, що відображається. Раніше ця можливість була лише у моделях з індексом "t".

Основні особливості моделей з індексом «t»:

  - Наявність термозахисту;
Термозахист дозволяє запобігти оплавленню корпусу у разі перевантаження та поганого обтиску фазних клем. Це можливо завдяки датчику температури розташованому в зоні силових жил та фазних клем.

  - Вимірювання напруги True RMS;
True RMS – (root mean square – середнє квадратичне значення) використання спеціального алгоритму вимірювання напруги дозволяє значно знизити вплив мережевих перешкод на точність вимірювання напруги.

  - Професійна модель затримки часу відключення.
Увімкнення цієї функції зменшує кількість аварійних відключень при короткочасному та незначному виході напруги за встановлені межі.