ДКС

1584 товар

ДКС

Популярні товари ДКС


Про &бренд ДКС

Компанія ДКС є виробником передових інноваційних систем для прокладання інформаційних та силових мереж. Це одна з небагатьох компаній на даному ринку, яка вже встигла успішно зарекомендувати себе в даній сфері.

Основним завданням компанії ДКС є впровадження сучасних методів та технологій монтажу кабельних систем. У зону дії бренду потрапляє не лише електротехнічний ринок, компанія також надає фахівців, які якісно справляються з монтажем комп'ютерних мереж, а також систем телефонії та сигналізації.

ДКС успішно працює на ринку вже протягом 12 років і встигла досягти серйозних результатів, ставши таким чином одним із лідерів у даній галузі. Компанія розпочинала свою діяльність із виробництва ПВХ труб. За рахунок копіткої та завзятої роботи вдалося домогтися розширення сфери діяльності та збільшення виробничих потужностей.

На даний момент весь асортимент продукції налічує близько 2500 найменувань і регулярно розширюється. ДКС має представництва на всій території України, а також готова надати своїм клієнтам додатковий безкоштовний сервіс. В основному акцент робиться на вузькоспеціалізованій продукції, яка більше підійде для професіоналів. На сьогоднішній день компанія ДКС має п'ять спеціалізованих систем для організації проведення у різних умовах.