ETI

4371 товар

ETI

Популярні товари ETI


Про &бренд ETI

Виробник якісної електротехнічної продукції - плавких запобіжників та розподільних пристроїв захисту електроланцюгів - ETI Elektroelement займає тверді позиції на вітчизняному ринку з 2003 року. У ході плідної роботи було створено велику дилерську мережу. Про переваги виробів під торговою маркою ETI знає кожен спеціаліст. Склад торгового представництва компанії містить повний набір продукції, яка найбільш затребувана в нашій країні.

Персонал представництва ETI Elektroelement постійно бере участь у тренінгах та семінарах з метою підвищення кваліфікації з технічних питань, а також у сфері реклами, продажу та обслуговування клієнтів. Дилерам компанії надаються консультації, рекламні матеріали, каталоги, надається допомога при купівлі обладнання та підборі кадрів.

ETI Elektroelement випускає технічну кераміку для електротехнічної та автомобільної індустрії. Підприємство має новітні виробничі потужності, що є гарантією високого рівня якості продукції, що підтверджується стандартами ISO. З метою підвищення ефективності до роботи залучаються молоді професіонали, які мають нові знання і націлені на результат. Компанія ETI Elektroelement продовжує розвиватися та зміцнювати свої позиції на ринку.