MAXUS

204 товар

MAXUS

Популярні товари MAXUS


Про &бренд MAXUS

 Компанія Максус вже довгий час є визнаним лідером на ринку джерел світла. Вона пропонує споживачеві інноваційні рішення з високим ступенем надійності та якості. При розробці та виготовленні джерел світла компанія дотримується кількох основних принципів, таких як екологічність, безпека та економічність. Крім того, цей бренд також зміг успішно проявити себе в ролі довгострокового партнера завдяки взаємовигідним відносинам з провідними підприємствами за рахунок чіткого виконання своїх зобов'язань і маркетингових стратегій.

 Використання технології LED компанією Максус є абсолютно не випадковим. Вони сьогодні розвиваються з неймовірною швидкістю і стають ще більш популярними і застосовними в різних областях. Такий попит пояснюється одразу кількома факторами. В першу чергу LED технології є надійним джерелом світла та мають гарантію 3 роки. По-друге, вони дозволяють заощадити до 90% електроенергії в порівнянні зі звичайними лампами розжарювання. Високий рівень безпеки для споживача несе той факт, що такі джерела світла не містять ртуті та є екологічно чистими. Ще однією перевагою таких технологій є і тривалий термін служби, який може становити до 50 000 годин. Вся продукція компанії має відповідні сертифікати якості.
 

Для того щоб постійно вдосконалювати свої технології та створювати тещі надійніші та довговічніші джерела світла компанія Максус Україна зуміла об'єднати провідних фахівців у Центрі «Інновацій та Розвитку», які беруть безпосередню участь на всіх без винятку етапах виробництва, що дозволяє створювати таке джерело, яке не має аналогів у світі. Компанія посилено використовує нанотехнології під час виробництва LED-ламп. Складання кожного продукту проходить автоматично з найвищим рівнем точності, що дозволяє забезпечити стабільні характеристики та тривалі терміни служби.

Теж саме стосується і енергозберігаючих ламп. Однією з головних переваг такого джерела світла є той факт, що вони дозволяють у кілька разів зменшити витрати на електроенергію. При цьому вони можуть використовуватися в різних областях, як для декоративного, так і для вуличного освітлення. Компанія Максус виробляє чотири види енергозберігаючих ламп, які включають лампи загального призначення, декоративні, спеціальні та промислові. Кожна група має своє застосування та характеристики, так що ви обов'язково зможете вибрати саме те, що найкраще дозволить швидко та ефективно вирішити поставлені завдання.

 Ну і найважливішим фактором для компанії незмінно залишається висока якість продукції. Все автоматизоване виробництво, яке задіяне у складальному процесі, має сертифікати за системою ISO-9001.