Патон

36 товар

Патон

Про &бренд Патон

 Дослідний завод зварювального обладнання ІЕС ім. О.О. Патона (ОЗСВ) випускає великий асортимент професійного зварювального обладнання та є одним із лідерів ринку зварювальних апаратів на території України та країн СНД.

Впроваджуючи передові технології та конструкторські розробки, ОЗС виробляє зварювальне обладнання високої якості з оптимальними технічними характеристиками, що задовольняє потреби як великих промислових підприємств, так і приватних осіб.

ОЗСВ серійно виробляє:

  • трансформатори та випрямлячі для ручного та автоматичного дугового зварювання та наплавлення,
  • зварювальні напівавтомати, li>
  • апарати аргонодугового зварювання,
  • інверторну техніку (MIG-MAG, TIG, MMA, у т.ч. із синергетичним керуванням та роботою в імпульсному режимі, плазма),
  • апарати та джерела для електрошлакового зварювання та переплаву,
  • зварювальні трактори для автоматичного зварювання під флюсом різних марок сталей та ін.

На замовлення Інституту електрозварювання ім. О.О. Патона ОЗСО виробляє наплавні установки, обладнання для машинобудівних підприємств та сільгоспмашинобудування, установки для електрошлакового зварювання та переплаву, автоматизовані системи управління зварювальним обладнанням та ін. механізованого та автоматизованого імпульсно-дугового зварювання, розробляються технології та виробляється обладнання для зварювання неповоротних стиків магістральних трубопроводів, а також унікальне обладнання для автоматичного дугового зварювання під флюсом кільцевих швів у глибоку обробку, у тому числі для роторів потужних турбін для Турбоатома.