CANYON

51 товар

CANYON

Популярні товари CANYON


Про &бренд CANYON

Будучи всесвітньо відомим брендом у новітніх технологіях та інноваціях CANYON LED змінює світ світлотехніки.

Наша діяльність представлена в усьому світі з представництвами, НДДКР офісами, виробництвом та складськими приміщеннями. У регіоні EMEA наші офіси розташовані в межах або поблизу ключового міста кожної країни, що дає нам доступ до більш ніж 50 країн.

У Європі ми керуємо найсучаснішим складом у Чехії, який має відмінні залізничні, автомобільні, річкові та морські виходи. Крім того, ми маємо склади в Дубаї та Китаї.

CANYON LED, як виробник і дистриб'ютор, надає роздрібним мережам, партнерам та інтернет-магазинам високоприбуткові, високо обертаються товари з чудовим дизайном та чудовою якістю за доступною ціною.

Завдяки широкій колекції, CANYON LED є ідеальним рішенням для всіх сфер застосування, як для використання вперше, так і як заміна стандартних ламп розжарювання, галогенних, компактних і звичайних люмінесцентних ламп. CANYON LED є відмінною альтернативою для загального та зовнішнього освітлення, ідеальні як для особистого використання, так і для комерційного: ресторанів, кафе, барів, готелів.

Лампи CANYON LED можуть застосовуватися практично скрізь. Це не тільки позитивно позначиться на Вашому особистому бюджеті, а й на глобальному споживанні енергії. Наприклад, якщо кожна сім'я замінить хоч одну 60 Вт лампу розжарювання відповідною світлодіодною лампою, зекономлена енергія буде еквівалентна енергоспоживання великого міста, або близько 1920 млн. кВт-год на рік, що становитиме понад 500 мільйонів євро.