Electrum

470 товар

Electrum

Популярні товари Electrum


Про &бренд Electrum

Під брендом Electrum на український ринок електротехнічних товарів було виведено цілу лінію настановної та освітлювальної продукції. Всі товари цієї торгової марки виготовляються на ультраточному сучасному обладнанні, яке гарантує високий рівень якості виробів та їх надійність. Вся продукція бренду Electrum сертифікована в Україні та відповідає усім вимогам європейських стандартів.

Особливо привабливими як для індивідуальних клієнтів, так і для оптових покупців є демократичні ціни та широкий асортимент виробів. Вдале поєднання цих двох факторів дає можливість і дилерам, і кінцевим споживачам підібрати серед продукції бренду найбільш оптимальний варіант для вигідної реалізації або для раціонального використання.

Під торговою маркою Electrum випускаються:

— освітлювальні прилади для громадських, адміністративних, складських, побутових та промислових приміщень, офісів, а також для зовнішнього та аварійного освітлення;

— люмінесцентні, люмінесцентні компактні, світлодіодні, газорозрядні, галогенні лампи та лампи розжарювання;

— приладдя та аксесуари до різних освітлювальних приладів, імпульсні запалювальні пристрої, стартери, електронні та електромагнітні баласти;

— електроустановлювальні вироби: подовжувачі, вимикачі, розгалужувачі, регулятори яскравості, розетки.

Найбільшою популярністю користується енергозберігаюча продукція цього бренду. Наприклад, енергозберігаючі лампи Electrum відмінно зарекомендували себе як економний і надійний аналог звичайних ламп розжарювання. Принцип роботи таких виробів базується на новітніх наукових відкриттях та досягнення в галузі електротехніки. Крім того, при їх створенні використовується виключно високотехнологічна елементна база, що призводить до значного зниження матеріаломісткості продукції, що випускається.

Сьогодні головною стратегічною метою бренду Electrum є забезпечення широких верств українського населення електротехнічними товарами найвищої якості за доступними цінами.