Stanley

117 товар

Stanley

Популярні товари Stanley


Про &бренд Stanley

Продукція Stanley відповідає найвищим вимогам професіоналів, любителів, продавців – усіх тих, хто бажає придбати інструменти високої якості та продуктивності.

Stanley пишається своєю чудовою репутацією. Ми націлені на постійне тестування, розробку та покращення нашої продукції, щоб забезпечити її високу якість та максимальну функціональність. Для нас важливо постійно підтримувати незмінне світове лідерство, відповідаючи всім запитам та очікуванням наших споживачів.

У 1843 році в місті Нью-Брітен, штат Коннектикут, Фредерік Т. Стенлі створює фірму з виробництва засувів та дверної фурнітури Stanley Works. Через кілька років, в 1857 році двоюрідний брат Фредеріка, Генрі Стенлі, засновує фірму The Stanley Rule and Level Company. У 1920 році фірми The Rule and Level Company та The Stanley Works об'єднуються, щоб згодом перетворитися на всесвітньо відомий підрозділ із виробництва ручних інструментів.
За ці роки фірма The Stanley Works випустила одні з найінноваційних та практичних інструментів у світі, які будь-коли були створені; у тому числі, рубанки Bailey®, рашпілі Surform®, рулетки PowerLock®, а також новітню лінію продуктів FatMax™. І сьогодні, більше ніж будь-коли, Stanley продовжує залишатися лідером у галузі виробництва інноваційних ручних інструментів.

Історія Stanleyblack&decker

Біля витоків історії сучасної корпорації Stanleyblack&decker стояли три людини: Фредерік Стенлі, Дункан Блек і Алонзо Деккер. Три пристрасні захоплені особи, які створили потужні компанії, якими вони так пишалися, що назвали їх своїми іменами.
Сьогодні, більше сотні років, ми пишаємося тим, що є продовжувачами їх справи, а наша компанія носить їхні імена.
У 1843 році Фредерік Стенлі створив у Нью-Брітен, штат Коннектикут, маленьку фірму з виробництва засувів, петель та інших металевих виробів для дверей. Завдяки чудовій якості, інноваційним рішенням та незмінному поліпшенню функціональних показників, фірма Стенлі та продукція, що випускається ним, придбала відмінну репутацію на ринку.
У 1910 році С. Дункан Блек і Алонзо Г. Деккер заснували таку ж невелику за розміром фірму в Балтіморі, штат Меріленд. Вже через шість років вони повністю змінили світ, отримавши перший у світі патент на переносний електроінструмент, а створена ними компанія продовжує змінювати світ і сьогодні.

Обидві компанії росли паралельно протягом наступних десятиліть, створюючи унікальні бренди та лінії продуктів, і накопичуючи безцінний та вражаючий досвід у своїй галузі.
1914 – ПЕРШИЙ СТЕПЛЕР

1930 – ПЕРШІ АВТОМАТИЧНІ ДВЕРІ

1931 – ПЕРШИЙ ВИМІРЮВАЛЬНИЙ РУЛЕТКА STANLEY

1961 – ПЕР 1961 - ПЕР > У 2010 році відбулося об'єднання двох компаній в одну - Stanley Black & Decker – з метою виробництва продуктів, які мають величезний попит серед промислових компаній, професіоналів та любителів.
З 1843 року нами встановлений високий стандарт якості у всьому, що ми робимо. Жодна компанія у світі не має такої переконливої історії та швидкого розвитку у виробництві витривалих, інноваційних та потужних інструментів, які допомагають професіоналам у всьому світі будувати, ремонтувати та оберігати найважливіші світові цінності.
Компанія Stanley Black & Decker є найбільшим у світі виробником інструментів та власником акцій. Компанія має майже 40,000 співробітників та представництва по всьому світу більш ніж у 175 країнах.

Подібно до того, як це було в 1843 році, наше прагнення до досконалості виражається в максимально сумлінній роботі, цілеспрямованому комерційному зростанні та поважному ставленні до наших клієнтів у всьому світі.