Комплектація та монтаж щитового обладнання
ЗБИРАННЯ ЕЛЕКТРИЧНИХ ЩИТІВ
Пропонуємо складання та монтаж електричних щитів побутового призначення (щит обліку з лічильником та автоматичними вимикачами, реле захисту, диференціальним реле тощо), розподільні щитки для керування освітленням (підсвічування будівель, вулиць, прибудинкової території); для керування опаленням квартир та будинків (щитки керування опалювальними котлами, щитки комплексного керування опаленням будівель). Індивідуальний підхід до кожного технічного завдання (при обробці та прорахунку технічного завдання кожного замовника підбирається індивідуальна автоматика).
Замовляючи збирання щитків у нас, Ви заощаджуєте на матеріалах до 50%, оскільки ми працюємо на пряму з постачальниками. Ви купуєте продукцію без РОЗДРІБНОЇ націнки та заощаджуєте свої гроші!!!
Зібрані електричні щитки вирушають до будь-якої точки України.
На автоматику, що застосовується в монтажі розподільних щитів, надається гарантія до 3 років. Протягом гарантійного терміну проводиться заміна електричного обладнання, що вийшло з ладу.
Оплата провoдиться: готівкою, переказ на картку Visa, за безготівковим розрахунком з ПДВ.
Замовлення приймаються електронною поштою: zakaz@elektrika.ua, а також за телефонами: +38(044) 500 20 00 та +38(098) 500 20 00