Mantra

1044 товар

Mantra

Про &бренд Mantra

Mantra є іспанською світлотехнічною компанією, яка вже більше 25 років виробляє світильники та застосовує екологічні компоненти та енергозберігаючі технології. Асортимент компанії представлений бра, підвісними та стельовими люстрами, настінними, настільними та вуличними світильниками та багатьом іншим. Світлотехніка компанії Mantraпопулярна серед покупців усього світу. Секрет  Успіх дуже простий - цей бренд співпрацює з талановитими дизайнерами, а при виробництві продукції застосовує спектр високоякісних натуральних компонентів. Результат - надання покупцям функціональних, економічних і сучасних освітлювальних приладів, що мають дивовижний зовнішній вигляд.

Високий рівень показників якості виробів Mantra гарантується шляхом здійснення суворого контролю всіх етапів виробництва. Головна концепція компанії – дизайнерська продукція, що відповідає найвищим вимогам сучасного покупця. Виробляючи світильники Mantra приділяє велику увагу простій конструкції освітлювальних приладів. Колектив дизайнерів та світлотехніків компанії створює прилади таким чином, що всі вироби легко монтувати навіть без залучення спеціалістів.

Продукцію компанії Mantra виробляють, дотримуючись трьох основних стилістичних напрямків: класика, модерн та хай-тек. Виготовляючи світильники ультрасучасного стилю хай-тек застосовують нові технології обробки скла. Подібні технології дозволяють створити низку незвичайних та неординарних форм плафонів, без негативних наслідків для міцності виробів.

Mantra — це велика кількість унікальних колекцій, що вражають витонченістю та красою. Світильники та люстри Мантра – ідеальний дизайн за оптимальною ціною. У конструкції світильників Mantra використовують дерево, дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, кришталь, шовк та безліч інших натуральних та природних матеріалів. Для підвищення надійності продукції застосовують металеву основу, виконану з латуні або бронзи, а в деяких моделей класичного стилю використовують дорогоцінні метали.

Світильники Mantra викликають захоплення не тільки у звичайних покупців. Вироби цієї відомої іспанської компанії використовують багато відомих дизайнерів, що працюють у сфері оформлення інтер'єрів. Прояв усієї сили фантазії та втілення будь-яких художніх бажань при оформленні інтер'єру та ефектного освітлення стане дуже простим, якщо використовувати світильники Mantra!