ABB для Facebook

16 Января
2012


Обладнання та технології АББ будуть використані для енергозабезпечення першого в Європі дата-центру Facebook.

Група АББ, світовий лідер з технологій для енергетики та автоматизації, отримала замовлення на суму близько 11 млн. дол. США від Pinnacle Sweden, дочірньої компанії Facebook Inc., на встановлення системи енергозабезпечення для першого дата-центру Facebook за межами США.

АББ збудує дві середньо- та високовольтні підстанції з елегазовими й повітряними вимикачами, котрі відповідатимуть за постачання електроенергії для центру обробки даних, котрий буде збудований місті Лулеа, що на півночі Швеції. Цей дата-центр стане найбільшим ЦОД такого типу в Європі.

«Підстанції спеціально розроблені для ефективного енергопостачання об’єктів, котрі потребують дуже багато електроенергії, – говорить Пітер Леуп, керівник напряму систем для електроенергетики групи АББ. – Вони забезпечать надійне та безперебійне енергопостачання серверних приміщень ЦОД».

Новий дата-центр Facebook збудують в три фази. Весь об’єкт складатиметься з трьох серверних приміщень загальною площею 84 000 квадратних метрів, що дорівнює площі 11 футбольних полів. Перша черга ЦОД має буди запущена в експлуатацію в грудні 2012 року. Тоді ж почнуть працювати обидві підстанції.

Холодний клімат Лулеа, котра знаходиться недалеко від Полярного кола, ідеального підходить для натурального охолодження серверних приміщень дата-центру. Цей факт, а також енергозабезпечення з відновлюваних джерел (ЦОД живитиме ГЕС, що знаходиться поруч з містом) стали головними факторами які переконали Facebook будувати свій європейський дата-центр саме тут.

АББ також встановить системи автоматизації підстанцій, котрі відповідають міжнародному стандарту МЕК 61850 і обладнані найновішими пристроями захисту та управління. Встановлена потужність підстанцій буде більшою, ніж звичайний рівень енергоспоживання всього міста, навіть в холодну пору року.

АББ – лідер на світовому ринку підстанцій «під ключ» з повітряною, елегазовою та гібридною ізоляцією та під номінальну напругу до 1100 кВ. Ці підстанції дають можливість ефективної та надійної передачі й розподілу електроенергії з мінімальним впливом на довкілля. Ці підстанції використовуються для комунальних, промислових та комерційних потреб, для залізниць, громадського транспорту, відновлюваних електростанцій тощо.

Отправить ссылку в соц. сети:

1700