Як захистити свою енергомережу у майбутньому?

06 05
2021


Ефективне керування активами

Енергосектор як складна, енергоємна структура має вирішувати проблеми, пов'язані з обсягами ринку,
розгалуженості об'єктів та наявністю активів. Допоможе – стратегія управління. Модернізація електромереж - це стратегічна ініціатива, яка поєднує можливості автоматизації та інтелектуальне управління. Електроенергетичні компанії, які є найбільш енергоємними в області, стикаються з трьома ключовими проблемами, починаючи з модернізації електричної мережі:
  •      обсяг ринку
  •      розгалуженість об'єктів
  •      критичність активів

Таким чином, прийняття зручної стратегії управління активами має вирішальне значення для операторів електромереж. У цьому огляді на реальних прикладах показано, як Schneider Electric ™ може супроводжувати електророзподільні компанії у розробці директив у напрямку їх мереж. Переконайтеся, що, думаючи заздалегідь, ви можете уточнити цілі, вибрати правильне рішення та погодити очікування та продуктивність мережі.

Інновації в дії


Щоб зробити електромережі розумнішими та надійнішими, шведська енергокомпанія E.ON обрала цифрові РП середньої напруги без елегазу (SF6-free) - на основі чистого повітря.


>
Досягаючи пікових показників 


Відтепер керівники підприємств можуть отримувати безкоштовний індивідуальний звіт про початкову оцінку застарілості встановлених продуктів, пройшовши просту реєстрацію в 3 етапи (зареєструватися ви можете по це посилання)


Зменшимо парникові гази
 

Стійкий розподіл енергії почнеться зі стійких технологій. 4476576523.jpgДізнайтеся, як розподільні пристрої завдання.
Натисніть на картинку, щоб дізнатися більше


>